Ajdovke preko Kozine na zaključni turnir

Članice ajdovskega Mlinotesta po pričakovanju niso imele pretiranih težav v 1/4 finalu pokala Slovenije. Z 20:28 so premagale Kozino in se še drugič zapored uvrstile na finalni turnir četverice.

Srečanje je bilo izenačeno le do dvanajste minute (5:5). Nato so Mlinarke stopnjevale tempo in predvsem po zaslugah Nedeljkovićeve, Ferfoljeve in Svetikove pobegnile do konca polčasa na varnih devet zadetkov prednosti.

V drugem delu so priložnost za igro dobile tudi mlajše igralke, ki so prednost zadržale in tekmo v mirnih vodah pripeljale do konca.Najboljša strelka pri Mlinotestu je bila kapetanka Maja Svetik s sedmimi zadetki.

Zaključni turnir pokala Slovenije bo potekal 22. in 23. aprila. Prizorišče bo znano do konca meseca.

22.3.2017 ob 20:00; Modra dvorana – Hrpelje; gledalcev 50.
Sodnika: Kržan Tomaž in Romih Matic.

ŽRK JADRAN BLUEMARINE KOZINA 20:28 ŽRK MLINOTEST AJDOVŠČINA (8:17)